PIKNIK PADLOWY Decathlon i Polskiej Federacji Padla!

PIKNIK PADLOWY Decathlon i Polskiej Federacji Padla!

PYK, PYK, PYK! Takie dźwięki można było usłyszeć w połowie lipca na Bulwarach Wiślanych podczas PIKNIKU PADLOWEGO! A to nie koniec zabawy z grą łączącą squasha i tenisa! Przyjdź na płytę Desantu i sam spróbuj swoich sił!

W połowie lipca na Bulwarach Wiślanych, dzięki staraniom Polskiej Federacji Padla oraz sieci sklepów DECATHLON, pojawił się zupełnie niesamowity, profesjonalny, pełnowymiarowy, mobilny KORT DO PADLA!

Fot 1. Materiały własne | Kort do padla na Bulwarach Wiślanych

Fot 1. Materiały własne | Kort do padla na Bulwarach Wiślanych

W dniach 13 – 15 lipca br. na wspomnianym korcie odbył się PIKNIK PADLOWY, którego celem była promocja i upowszechnianie tego sportu, a samo wydarzenie towarzyszyło eliminacjom do Mistrzostw Świata w Paragwaju.
Realizacja pikniku była możliwa dzięki współpracy Polskiej Federacji Padla, m.st. Warszawy, sieci sklepów Decathlon i wody źródlanej Polonica.
Podczas imprezy rozgrywane były mecze pokazowe z udziałem m.in. reprezentacji Polski, Szwecji, Litwy oraz Austrii.

ROB_9586.JPGROB_9377.JPGROB_9404.JPGROB_9479.JPG
W minionych Eliminacjach nasza kadra zajęła wspaniałe 2 miejsce, tym samym kwalifikując się do baraży, które odbędą się za około dwa tygodnie w Belgii.
Oficjalnym partnerem technicznym reprezentacji Polski jest marka Artengo by Decathlon.
Fot 3. Materiały własne | Reprezentacja Polski w Padlu

Fot 3. Materiały własne | Reprezentacja Polski w Padlu

Wszystkie rozgrywki komentował konferansjer, a spacerujący po okolicy ludzie mogli spróbować swoich sił w tej sportowej konkurencji.

W wydarzeniu wzięli też udział pracownicy Decathlon - Kasia i Łukasza, którzy zapewnili wsparcie merytoryczne dla początkujących padlistów oraz prowadzili zabawy i gry dla dzieci chcących spróbować gry. 
Fot. 4 Materiały własne | Kasia i Łukasz - pracownicy Decathlon

Fot. 4 Materiały własne | Kasia i Łukasz - pracownicy Decathlon

Mobilny kort do padla pozostanie na Bulwarach do połowy sierpnia, dzięki zgodzie m. st. Warszawa, więc nie czekaj, zabierz ze sobą przyjaciół i idźcie razem poPYKać w PADLA!
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.