Pogoda dla biegaczy! Nowa kolekcja Jogging Kalenji AW 2017
Pogoda dla biegaczy! Nowa kolekcja Jogging Kalenji AW 2017

Pogoda dla biegaczy! Nowa kolekcja Jogging Kalenji AW 2017

Wczesny zmierzch, mgliste poranki, zmienna pogoda – to czynniki, które działają na niekorzyść biegacza. Na szczęście rynek oferuje bogaty wybór profesjonalnej odzieży zarówno dla wytrawnych sportowców, jak i początkujących amatorów, która jest dostosowana do najtrudniejszych warunków atmosferycznych, zapewnia bezpieczeństwo w każdej sytuacji i pozwoli nam wybiec z domu w każdych okolicznościach.

Trening rzecz święta

Jedną z cech osób, które poważnie traktują bieganie, jest to, że trenują one niezależnie od pory dnia i pogody. Jednak nawet najbardziej wytrwały długodystansowiec ma czasem wątpliwości przed wyjściem z domu. Kiedy zatem warunki nas nie rozpieszczają, skorzystajmy z profesjonalnej pomocy w postaci odpowiednich ubrań wyposażonych w użyteczne gadżety. Interesującą ofertą na nadchodzący zimny sezon biegowy jest kolekcja Jogging Kalenji by Decathlon AW 2017, która wykorzystuje wiele innowacyjnych rozwiązań i funkcjonalności, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego sprintera. 
Decathlon_Kalenji_AW2017_8.jpgDecathlon_Kalenji_AW2017_10.jpgDecathlon_Kalenji_AW2017_7.jpgDecathlon_Kalenji_AW2017_9.jpg

Komfort i bezpieczeństwo

To podstawowe kryteria, które powinna gwarantować odzież biegacza. Przede wszystkim ubrania muszą być wykonane z jakościowego, wygodnego, elastycznego materiału, który utrzymuje ciepło, a jednocześnie odprowadza wilgoć. To ostatnie zapewniają otwory wentylacyjne lub wbudowane siateczki usprawniające obieg powietrza. Dodatkowym udogodnieniem jest otwór na kciuk, który zapobiega wychłodzeniu organizmu w zimne lub dżdżyste dni. Wszystkie te rozwiązania znajdziemy w nowej kolekcji Jogging marki Kalenji by Decathlon, przygotowanej na sezon jesień – zima 2017/2018. Nowa linia ubrań zyskała też więcej elementów odblaskowych, które zapewniają widoczność 360 stopni, dzięki czemu nasza obecność nie umknie żadnemu użytkownikowi dróg.

Dla każdego coś miłego

Przygotowując się do stawienia czoła pogodowym przeciwnościom, nie można jednak zapomnieć, że bieganie to przede wszystkim przyjemność. A będzie ona jeszcze większa, jeśli skorzystamy z rewolucyjnego udogodnienia, jakie zapewnia czapka Musique Bluetooth Kalenji dostępna tylko w sklepach Decathlon. To innowacyjne rozwiązanie pozwoli bezprzewodowo połączyć się ze smartfonem i komfortowo słuchać muzyki lub rozmawiać przez telefon, kiedy bieg odbywa się w tempie konwersacyjnym. Dodatkowo czapka została uszyta z różnych rodzajów materiału – ciepłego i oddychającego – umieszczonych w odpowiednich miejscach na głowie. Natomiast dla tradycjonalistów Decathlon proponuje bluzy z przejściami na przewód do słuchawek oraz rękawiczki dotykowe umożliwiające korzystanie z klawiatury.
Decathlon, czapka do biegania musique bluetooth Kalenji, 79,99 PLN.jpg

Marginal gains

Każdy sportowiec zna tę przewrotową teorię, wypromowaną przez brytyjskich kolarzy. Polega ona na wykorzystaniu drobnych udoskonaleń, np. w sprzęcie lub odzieży, aby poprawić swoje rezultaty i zyskać przewagę konkurencyjną. Takim drobnym, ale znaczącym detalem mogą być np. wygodne kieszenie w ubraniach z kolekcji Jogging Kalenji by Decathlon AW 2017, w których zmieszczą się żele czy softflask, dzięki czemu na zawody nie trzeba brać plecaka. Z kolei podczas wieczornego treningu bardzo pomocna może okazać się szlufka na lampkę LED w opasce na głowę By Night Kalenji. Pamiętajmy też, że lepsze wyniki osiągniemy, dostosowując obuwie do podłoża, po którym się poruszamy
Decathlon_Kalenji_AW2017_1.jpgDecathlon_Kalenji_AW2017_6.jpgDecathlon_Kalenji_AW2017_4.jpgDecathlon_Kalenji_AW2017_5.jpgDecathlon_Kalenji_AW2017_2.jpg

Bieg czy wybieg?

Jednak jakość i innowacyjne funkcjonalności to nie wszystko. Oczywiście dla biegaczy najważniejszy jest sport i korzyści, jakie zapewnia on dla ciała i ducha, ale wygląd podczas biegu też się liczy! Ubrania marki Kalenji są nie tylko świetnie uszyte, ale również posiadają przemyślany design. Kolekcja umożliwia łączenie komplementarnych produktów i tworzenie spójnych stylizacji, które pozwolą nam się wyróżnić na biegowych ścieżkach. Nowoczesne wzory i energetyzujące kolory będą z pewnością dodatkową motywacją do wyjścia w jesienną szarugę. Z kolei na mroźniejsze dni Decathlon proponuje bogaty wybór ciepłych i modnych akcesoriów, takich jak czapki, rękawiczki czy opaski na głowę. Nie daj się pogodzie!
Decathlon, rękawiczki do biegania evolutiv Kalenji, 29,99 PLN.jpgDecathlon, bluza do biegania run warm hood damska, Kalenji, 99,99 PLN (3).jpgDecathlon, bluza do biegania run warm+ n męska Kalenji, 119,99 PLN.jpgDecathlon, koszulka do biegania długi rękaw skincare kiprun męska Kalenji, 69,99 PLN.jpgDecathlon, bluza do biegania run warm+ męska Kalenji, 69,99 PLN.jpgDecathlon, bluza do biegania run warm hood damska, Kalenji, 99,99 PLN (2).jpgDecathlon, opaska do biegania Kalenji, 14,99 PLN.jpgDecathlon, legginsy do biegania run warm+ damskie, Kalenji, 69,99 PLN (2).jpgDecathlon, kamizelka do biegania run warm+ męska Kalenji, 99,99 PLN.jpgDecathlon, legginsy do biegania run warm+ damskie, Kalenji, 69,99 PLN (3).jpgDecathlon, kamizelka do biegania run warm damska, Kalenji, 99,99 PLN.jpgDecathlon, bluza do biegania run warm+ męska Kalenji, 69,99 PLN (4).jpgDecathlon, kurtka do biegania kiprun męska, Kalenji, 119,99 PLN.jpgDecathlon, koszulka do biegania długi rękaw skincare kiprun męska Kalenji, 69,99 PLN (2).jpgDecathlon, bluza do biegania run warm hood damska, Kalenji, 69,99 PLN (2).jpgDecathlon, bluza do biegania run warm hood damska, Kalenji, 69,99 PLN (3).jpg
Powiązane artykuły
Biegiem w sezon jesienno - zimowy
Kiedy za oknem robi się szaro i mgliście, a chłód przenika do szpiku kości, jest taka grupa dzielnych sportowców, którzy nie zmieniają swoich treningowych nawyków – pasjonaci biegania! I kiedy my drepczemy, próbując się rozgrzać, ich wysportowane sylwetki znikają w sinej
Joga, czyli siła spokoju płynąca z ćwiczeń

Są takie sporty, do których zapalamy się na chwilę, na fali mody, inne uprawiamy sezonowo, ale istnieje taki rodzaj ćwiczeń, do którego warto wracać jak najczęściej, a najlepiej uprawiać go regularnie. To dyscyplina, która nie wymaga skomplikowanego sprzętu ani specjalnej przestrzeni, a jednak jest  uzdrowieniem dla ciała i duszy. Mowa o Jodze.
Z pasji do fitnessu

Nie od dziś wiadomo, że najlepszym lekarstwem na jesienną chandrę jest wysiłek fizyczny. Jednak to motywacja jest czynnikiem napędzającym do działania, w tym również do ćwiczeń. Tej jesieni znajdź swoją własną i czerp nieograniczoną przyjemność płynącą z fitnessu! Z pewnością pomogą Ci w tym nowe kolekcje ubrań i akcesoriów Domyos, które właśnie pojawiły się w sieci Decathlon.
Przegląd propozycji dla dzieci od marki Olaian by Decathlon

W tym sezonie obowiązkowymi punktami programu dziecięcych szaleństw na plaży są bodyboarding i skimboarding. Wystarczą małe fale i odpowiedni sprzęt. Razem z marką Olaian by Decathlon dostrzeżcie źródło frajdy w każdym ruchu wody, doskonaląc sportowe umiejętności poprzez zabawę.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.